Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fişek görmek

Kahve falında fişek görmek maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fişek gördüyseniz:

  • Tüm doğru hamleleri yapabilecek durumdasınız, başkaları farklı yoldan gitmenizi söylese bile kararlarınızı sorgulamayın.

Kahve falında havai fişek gösterisi görmek üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında fişek atmak sıkıntılarının zamanla geçeceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine inanılır.

Kahve falında işaret fişeği görmek keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında fişek görmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde havai fişek görmek iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında havai fişek patlatmak dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Kahve falında av fişeği görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında havai fişek patladığını görmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.