Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eli silahlı adamlar görmek

Kahve falında eli silahlı adamlar görmek kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, gönlünce harcama yapmasına tabir olunur.

Kahve falında eli silahlı adamlar gördüyseniz:

  • Karışık durumların ortasında getireceğiniz çözümler, yaratıcılığınızın da artması anlamına gelebilir.

Kahve falında eli silahlı adam görmek adını kirleteceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına işarettir.

Kahve falında eli silahlı adamlar görmek evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, bazı sıkıntılara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında silahlı adam görmek işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine yorulur.

Kahve falında silahla adam öldürmek kalp kırmaya, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında silahlı adamlardan kaçtığını görmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında silahlı adamlar görmek ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında silahla adam vurduğunu görmek ağlayacağına, strese gireceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına işaret eder.

Kahve falında silahla adam yaralamak çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine delalet etmektedir.