Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sol eli görmek

Kahve falında sol eli görmek malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, kafasının rahat edeceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sol eli gördüyseniz:

  • Neler olup bittiğini anlamak için yan yollar bulmanız gerekebilir.

Kahve falında sol elinde yara görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sol elin koptuğunu görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sol eli görmek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, zor günlerin uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sol elinde kına görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına tabir olunur.

Kahve falında sol elini görmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, sadaka ya da zekat vereceğine delalet eder.

Kahve falında sol ele yüzük takmak yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında sol ele altın yüzük takmak büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sol elin parmaklarının kesildiğini görmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına işaret etmektedir.