Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havuzda görmek

Kahve falında havuzda görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında havuzda gördüyseniz:

  • Akıllı planlar ilerlemenizi hızlandıracak, zamanı doğru kullanmalısınız.

Kahve falında havuzda yüzme yarışı yapmak onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere delalet eder.

Kahve falında denize ve havuza girmek rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirli havuzda yüzdüğünü görmek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında havuza düştüğünü görmek kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında yılanlı havuzda yüzmek sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına delalettir.

Kahve falında çok büyük havuz görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına tabir olunur.

Kahve falında fıskiyeli havuz görmek işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına işarettir.

Kahve falında havuz dolusu su görmek erken evlilik yapacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine işarettir.