Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bağ evi görmek

Kahve falında bağ evi görmek büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, istediği noktalara geleceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bağ evi gördüyseniz:

  • Bilmeniz gereken şey şudurBu fırsatlar karşınıza çıkacaklar.

Kahve falında bağ evi görmek bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine işarettir.

Kahve falında eve telefon bağlatmak sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına yorulur.

Kahve falında iple bağlanmak aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında asma bağ görmek sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında köpeği bağlı görmek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, bir takım sorunlar çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında bir yere bağlanmak ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başı bağlı bebek görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bağlı kedi görmek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına inanılır.