Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mobilya görmek

Kahve falında mobilya görmek yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, işlerin düşeceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine işaret eder.

Kahve falında mobilya gördüyseniz:

  • Koşullarınızı karşı tarafa empoze etmeye çalışmanızın olumsuz geri dönüşleri olabilir.

Kahve falında yeni mobilya aldığını görmek istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mobilyalı ev görmek yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına yorulur.

Kahve falında mobilya değiştirmek çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kirmizi mobilya görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına işaret eder.

Kahve falında kahverengi mobilya görmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına işarettir.

Kahve falında tozlu mobilya görmek sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına delalet eder.

Kahve falında mor mobilya görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil mobilya görmek istediği arabaya bineceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına işarettir.