Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında simurg görmek

Kahve falında simurg görmek fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, kötü günler yaşayacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında simurg gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz.

Kahve falında simli çorap giymek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında simli görmek hasret ve özlem gidereceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sim sürmek yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında sim görmek yalan söylemeyeceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında simli kalem görmek para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına inanılır.

Kahve falında simli saç görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında simli ruj görmek saygısını toplayacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına rivayet eder.

Kahve falında simli makyaj yapmak fakir fukaraya yardım edeceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına tabir olunur.