Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tamir edilen ev görmek

Kahve falında tamir edilen ev görmek kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, haksızlık edeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, güçten düşeceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine inanılır.

Kahve falında tamir edilen ev gördüyseniz:

  • Hayatınızda bazı küçük değişiklikler olabilir.

Kahve falında evi tamir ettirmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına yorulur.

Kahve falında ev tamir ettirmek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında ev tamir edildiğini görmek saadetinin yükseleceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tamir edilmiş ev görmek geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Kahve falında tamir edilen ev görmek sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev tamir ettiğini görmek fal sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına rivayet eder.

Kahve falında tamir edilen yol görmek haksızlık yapmayacağına, bahtının açık olacağına rivayet eder.

Kahve falında tamir ettiğini görmek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine alamet etmektedir.