Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçlarını beyazlamış görmek

Kahve falında saçlarını beyazlamış görmek kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Kahve falında saçlarını beyazlamış gördüyseniz:

  • Bazı konularda karar almadan, anlaşmalar yapmadan, sözler vermeden veya paranızı bağlamadan önce çok dikkatli düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında beyaz saçlı insan görmek doğru iş ortaklığı yapacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına işaret eder.

Kahve falında saçların beyazlaması büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi saçlarını beyazlamış görmek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşını beyaz saçlı görmek uykusuz geceler yaşayacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında kısa beyaz saç görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine delalettir.

Kahve falında saçlarının beyaz olduğunu görmek işlerin ve kazancın bir anda artacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında kafada beyaz saç görmek küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında saçında beyaz tel görmek hayırlı bir terfi alınacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine delalettir.