Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gösteri görmek

Kahve falında gösteri görmek iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gösteri gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz.

Kahve falında uçak gösterisi görmek kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında gösteriye katılmak eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, sağlık sorunları yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında okulda gösteri yapmak isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şahit gösterilmek maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında havai fişek gösterisi görmek maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, düşmanlarla beraber oturmaya işaret etmektedir.

Kahve falında gösteri görmek nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında gösteri izlemek takdir edilip her konuda destek göreceğine, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında gösteri uçağı görmek işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına delalettir.