Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fasulye görmek

Kahve falında fasulye görmek küslükleri gidereceğine, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, atılım yapacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya işaret etmektedir.

Kahve falında fasulye gördüyseniz:

  • Bir yere gitmeniz ya da birisi ile buluşmanız mümkündür.

Kahve falında kuru fasulye yemek sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında taze fasulye almak kısmetinin ve şansının kapanacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine delalettir.

Kahve falında yeşil fasulye görmek insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında haşlanmış yeşil fasulye görmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine işarettir.

Kahve falında kuru beyaz fasulye görmek yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil fasulye pişirmek yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taze fasulye yemeği görmek hedeflere ulaşılacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz kuru fasulye görmek dertlerinin şifasını bulacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine delalettir.