Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balon görmek

Kahve falında balon görmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, ters giden bir durumla karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında balon gördüyseniz:

  • O konuda inadı bırakın.

Kahve falında bir sürü balon görmek fesada ve haksızlığa karışacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına yorulur.

Kahve falında mavi balonlar görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balon tutmak işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında uçan beyaz balon görmek karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına alamet eder.

Kahve falında kirmizi balon görmek üzüntülerin son bulacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi renkli balon görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına delalettir.

Kahve falında köpük balon görmek insanlarla bir araya geleceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının elinde balon görmek üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.