Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yavrusu görmek

Kahve falında yavrusu görmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, işinde terfi edeceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, günbegün kötüleşeceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yavrusu gördüyseniz:

  • Estetik, artistik konular, yaratıcılık gerektiren işler ön planda olabilir.

Kahve falında yavru köpeğin ısırdığını görmek elindeki imkanların artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yavru kediye ekmek vermek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, helal lokmalar yiyeceğine delalettir.

Kahve falında yavru develer görmek hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına delalettir.

Kahve falında kaplan yavrusu sevmek rahatının bozulacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru kedi kedi görmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, elinin bollaşacağına alamet eder.

Kahve falında iki yavru kedi görmek bir sebeple sorun yaşayacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz yavru deve görmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında deve ve yavrusunu görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet eder.