Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hacda görmek

Kahve falında hacda görmek hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, kısmetlerini de göremeyeceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine inanılır.

Kahve falında hacda gördüyseniz:

  • Alışılmadık kişiler veya olaylar dikkatinizi çekebilir.

Kahve falında hacca gidecek birini görmek ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hacca gitmeyi niyet etmek rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına rivayet eder.

Kahve falında hacerül esvede el sürmek sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, kaybedilen malları tekrar kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oğluyla hacca gitmek işlerin düzgün gideceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında bir kişinin hacca gittiğini görmek eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, her daim temkinli olacağına tabir olunur.

Kahve falında hac kurasının çıktığını görmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında hacca gitmek gelmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında annesini hacca giderken görmek bazı ortaklıklar kuracağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine alamet eder.