Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kelle görmek

Kahve falında kelle görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında kelle gördüyseniz:

  • Bazı arkadaşlarınızdan karşılanması zor beklentileriniz olabilir.

Kahve falında keçi kelle görmek kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzu kellesi yemek başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine işaret eder.

Kahve falında koyun kellesi ütmek eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında balık kellesi görmek maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında at kellesi görmek zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, güzel günlerin kapıda olacağına işarettir.

Kahve falında kelle eti görmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek kellesi görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kelle paça görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, hayat daha olumlu bakılacağına işaret eder.