Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında muhtar görmek

Kahve falında muhtar görmek heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, sorunların günden güne azalacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında muhtar gördüyseniz:

  • Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler.

Kahve falında mahalle muhtarını görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin muhtar olduğunu görmek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, sevdiği insanların olacağına alamet eder.

Kahve falında köyün muhtarını görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski muhtar görmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köy muhtarını görmek müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında muhtar görmek manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Kahve falında köy muhtarı görmek sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına delalettir.

Kahve falında muhtar seçilmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına işaret etmektedir.