Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hala evi görmek

Kahve falında hala evi görmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, rızkının sonsuz olacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işarettir.

Kahve falında hala evi gördüyseniz:

  • Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir.

Kahve falında hala evi görmek iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında amca ve hala görmek güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına işaret eder.

Kahve falında hala kızıyla evlenmek maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına yorulur.

Kahve falında hala gelini görmek aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine delalettir.

Kahve falında hala ve baba görmek somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında halanı görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hala ve kızını görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, iş hayatında saygı göreceğine tabir olunur.

Kahve falında halamın kızını görmek engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına rivayet eder.