Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında leylek uçarken görmek

Kahve falında leylek uçarken görmek üstünlük elde edeceğine, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, takdir toplayacağına, mutlu günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında leylek uçarken gördüyseniz:

  • Daha anlayışlı olmalı, mantıklı çözümler getirmelisiniz.

Kahve falında leyleği uçarken görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında leylekleri uçarken görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında leylek uçarken görmek doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, kem gözlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında hacı leylek görmek dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına rivayet eder.

Kahve falında renkli leylek görmek kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine yorulur.

Kahve falında leylek sevmek iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine işarettir.

Kahve falında leylek ve yavrusu görmek hayırlı adımlar atılacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında leyleğe binmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına delalet etmektedir.