Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oyunca görmek

Kahve falında oyunca görmek finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, insanlar tarafından tanınacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Kahve falında oyunca gördüyseniz:

  • Dostlarınız arasındaki orta yaşlı bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.

Kahve falında televizyon oyuncusu görmek bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, kişinin her daim iyi anılacağına tabir olunur.

Kahve falında talih oyunu görmek mutluluk dolu günler yaşanacağına, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oyun havası oynamak sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında talih oyunundan para kazanmak gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine inanılır.

Kahve falında kaşık oyunu oynamak olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dizi oyuncularını görmek kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına delalet eder.

Kahve falında oyun zarı görmek becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kahvehanede oyun oynamak özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına tabir olunur.