Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türbesi görmek

Kahve falında türbesi görmek kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında türbesi gördüyseniz:

  • Bazı işleri yarıda bırakmanız durumunda şikayet ya da eleştirilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında türbede mezar görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına delalet eder.

Kahve falında türbeleri gezmek sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine yorulur.

Kahve falında cami türbe görmek hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına tabir olunur.

Kahve falında türbeye girmek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına inanılır.

Kahve falında türbede olduğunu görmek işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına işarettir.

Kahve falında türbe yeşili görmek hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında türbede ışık görmek toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ziyaret türbe görmek çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, ele geçen parada artış olacağına işarettir.