Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başka birinin büyük abdestini görmek

Kahve falında başka birinin büyük abdestini görmek üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına işaret eder.

Kahve falında başka birinin büyük abdestini gördüyseniz:

  • Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde ise tartışmalardan kaçının.

Kahve falında başka birinin büyük abdestini görmek fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında başka birine abdest aldırmak büyük miktarda para kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına işaret eder.

Kahve falında başka birini abdest alırken görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında başka birinin abdest aldığını görmek mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında büyük abdestinde solucan görmek sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, başarılarının ve kazancının artacağına yorulur.

Kahve falında büyük abdestini yediğini görmek hayatındaki fırtınaların durulacağına, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük abdestini beyaz yapmak elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına işarettir.

Kahve falında büyük abdest yapmak temizlemek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına delalet etmektedir.