Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cami önünde namaz kılmak

Kahve falında cami önünde namaz kılmak kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, kişinin her işi severek yapacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cami önünde namaz kılmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız mevcut yaşamınıza mutluluk getirebilir.

Kahve falında cami önünde namaz kılmak istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında caminin önünde namaz kılmak hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, kişinin can derdine düşeceğine delalet eder.

Kahve falında camide ön safta namaz kılmak yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ön saflarda namaz kılmak huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkeğin önünde namaz kılmak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına işaret eder.

Kahve falında imamın önünde namaz kılmak yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkeklerin önünde namaz kılmak evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tuvaletin önünde namaz kılmak kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, canla başla çalışacağına yorulur.