Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gaipten insan sesi duymak

Kahve falında gaipten insan sesi duymak işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gaipten insan sesi duymak gördüyseniz:

  • Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Kahve falında gaipten insan sesi duymak insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına inanılır.

Kahve falında gaipten erkek sesi duymak parasız ve işsiz kalacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gaipten ses duymak onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, hayırlı bir sürece girileceğine inanılır.

Kahve falında gaibden ses duymak mutluluk ve başarı getireceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında gaipten gelen ses duymak yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine delalettir.

Kahve falında gaipten haber almak manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalet eder.

Kahve falında gaibden haber almak borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine delalettir.

Kahve falında ölmüş insanın sesini duymak büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine alamet eder.