Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağabey görmek

Kahve falında ağabey görmek üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, kötü günler yaşanacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına işaret eder.

Kahve falında ağabey gördüyseniz:

  • Aslında profesyonel yaşamınızla ilgili hedeflerinizi veya ailenizle ilgili sorumluluklarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekiyor.

Kahve falında ağabeyi görmek sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağabeyini ölmüş görmek aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş ağabey görmek mutluluğunun büyüyeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında ağabeyinin hasta olduğunu görmek ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında baba ve ağabey görmek hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında ağabeyin eşini görmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş olan ağabeyi görmek parasız günler geçireceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında ağabeyinin ağladığını görmek anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, saygınlığına da saygınlık katacağına işaret eder.