Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güzel bir kadınla gezmek

Kahve falında güzel bir kadınla gezmek üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, bir sebeple fal sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güzel bir kadınla gezmek gördüyseniz:

  • Başladığınız şeyleri bitirmelisiniz.

Kahve falında güzel bir kadınla gezmek evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine işarettir.

Kahve falında güzel yerlerde gezmek kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında güzel bir kızla gezmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ekonomik olarak kalkınacağına işaret eder.

Kahve falında güzel yerler gezmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Kahve falında güzel bir evi gezmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, zahmete düşeceğine alamet eder.

Kahve falında güzel kızla gezmek ağız tadından olacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına yorulur.

Kahve falında bir kadınla gezmek işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine yorulur.

Kahve falında kadınla gezmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına işaret etmektedir.