Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kum taş görmek

Kahve falında kum taş görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kum taş gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan gelişmeleri önemsemenizde fayda var.

Kahve falında kum ve taş görmek daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına tabir olunur.

Kahve falında kum taş görmek maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında taş ve kum görmek kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına işarettir.

Kahve falında taş kum görmek engellerden kurtulacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında taşlı kum görmek zenginlik kazanacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Kahve falında kumdan kale görmek becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kumun üzerinde yürümek kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kum yediğini görmek tekin olmayan işlere girileceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına rivayet etmektedir.