Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen akrabayla konuşmak

Kahve falında ölen akrabayla konuşmak çok mutlu bir yuva kurulacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına işarettir.

Kahve falında ölen akrabayla konuşmak gördüyseniz:

  • Ekibinizdeki bazı kişilerin kımıldayacak hali olmayabilir veya bulundukları mevkiiyi veya pozisyonu kaldıramayacak durumda olabilirler.

Kahve falında akrabayla telefonda konuşmak eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir akrabayla konuşmak elinin darlık görmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş bir akrabayla konuşmak çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akraba konuşmak aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölen akrabayla konuşmak ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, tartışmaların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akrabayla konuşmak kalbini tekrar hayata açacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş akrabayla konuşmak insanların güvenini kazanacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akrabalarla konuşmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine alamet etmektedir.