Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok güzel bir evin olduğunu görmek

Kahve falında çok güzel bir evin olduğunu görmek sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, işlerinin sarpa saracağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında çok güzel bir evin olduğunu gördüyseniz:

  • Güven sorunları oluşabilir.

Kahve falında evinin güzelleştiğini görmek çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına işarettir.

Kahve falında evin içini güzel görmek şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında evini çok güzel görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında evin güzelleştiğini görmek sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında evinin güzel olduğunu görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Kahve falında güzel bir evin içinde olmak elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güzel bir evinin olduğunu görmek ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Kahve falında çok güzel bir evin olduğunu görmek beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.