Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gürültü görmek

Kahve falında gürültü görmek şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, kazancının iki kat artacağına işaret eder.

Kahve falında gürültü gördüyseniz:

  • Beklediğiniz konularda ilerleme söz konusu olabilir.

Kahve falında yağmur ve gök gürültüsü görmek her işinde iyilikle karşılaşacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şiddetli gök gürültüsü görmek hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında gök gürültüsü duymak evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gürültüden korkmak iyileşeceğine, toparlanacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında gürültülü ses duymak kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, mevki kaybına uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gürültü görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gök gürültülü yağmur yağdığını görmek yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında gürültü duymak gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine işaret eder.