Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birçok çiçek görmek

Kahve falında birçok çiçek görmek dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine inanılır.

Kahve falında birçok çiçek gördüyseniz:

  • Kaybetmeyi göze almıyorsanız belli oyunların içine girmemenizde fayda var.

Kahve falında birçok çiçek görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birçok cami görmek sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına delalet eder.

Kahve falında birçok insanı öldürmek insanları kıracağına ve üzeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birçok hediye almak sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında birçok balina görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birçok insan öldürmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birçok yiyecek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına delalettir.

Kahve falında birçok bavul görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalet eder.