Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında radyo görmek

Kahve falında radyo görmek alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında radyo gördüyseniz:

  • Özel ilişkilerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Kahve falında bozuk radyo görmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski radyo görmek herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında antika radyo görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet eder.

Kahve falında radyocu görmek bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, yolunda devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında radyo anteni görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz radyo görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında radyo dinlemek daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında radyo hediye almak gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına rivayet eder.