Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında talaşı görmek

Kahve falında talaşı görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, doğru kararların alınacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında talaşı gördüyseniz:

  • Eski bir fikre yeni bir yaklaşım getirebilirsiniz.

Kahve falında talaş süpürmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında talaş taşımak tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında talaş tozu görmek hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan fal sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağaç talaşı görmek güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında talaş böreği görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çuvalla talaş görmek doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında talaş görmek insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine tabir olunur.

Kahve falında talaşı görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, aksiliklerin başgöstereceğine rivayet eder.