Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçeyi temizlemek

Kahve falında bahçeyi temizlemek ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, kazancının azalacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, onları okula göndereceğine alamet eder.

Kahve falında bahçeyi temizlemek gördüyseniz:

  • Size baskı uygulamaya ya da harekete geçirmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında evin bahçesini temizlemek kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına delalet eder.

Kahve falında bahçedeki otları temizlemek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bahçeyi temizlemek işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına tabir olunur.

Kahve falında okul bahçesi temizlemek kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bahçe temizlemek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında bahçede domuz görmek gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına işaret eder.

Kahve falında evin bahçesini yıkamak yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güzel bir bahçede oturmak ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.