Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çükünü görmek

Kahve falında çükünü görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine yorulur.

Kahve falında çükünü gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmenin size bir yararı yoksa, ortamı germemek için kabul etmek daha doğru olabilir.

Kahve falında erkek bebek çükü görmek kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına delalettir.

Kahve falında çük görmek kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine rivayet eder.

Kahve falında çük kesmek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına inanılır.

Kahve falında kendi çükünü görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çükünü görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebek çükü görmek yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına inanılır.

Kahve falında çükü görmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına delalet eder.