Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gripin görmek

Kahve falında gripin görmek neşesinin de yerine geleceğine, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, statü atlayacağına, rütbe edineceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, sorunların üstüste geleceğine, büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına delalettir.

Kahve falında gripin gördüyseniz:

  • Bekar bir ikizseniz, arzuladığınız gibi yürümeyen bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında grip olduğunu görmek yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına yorulur.

Kahve falında grip aşısı olmak kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına inanılır.

Kahve falında gripin görmek ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Kahve falında grip olmak neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin grip olduğunu görmek projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.