Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşı tarafından vurulmak

Kahve falında arkadaşı tarafından vurulmak yüzünün gülmeye başlayacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşı tarafından vurulmak gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu açıklığa kavuşturmak, istediğiniz noktanın anlaşılmasını sağlamak, mesaj vermek veya isteklerinizin yerine gelmesi için konuşma yapmak istiyorsanız elinizden geldiğince kibar olmaya çalışmalısınız.

Kahve falında arkadaş tarafından vurulmak işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşı tarafından vurulmak hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşın tarafından vurulmak girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin tarafından vurulmak bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine tabir olunur.

Kahve falında polisler tarafından vurulmak yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiği tarafından vurulmak rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşman tarafından silahla vurulmak bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında biri tarafından vurulduğunu görmek parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet eder.