Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde at görmek

Kahve falında evde at görmek karlı işler yapacağına, fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına delalet eder.

Kahve falında evde at gördüyseniz:

  • Evinizde duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir.

Kahve falında ev içinde at görmek sorunlarının biteceğine, gönül gözünün açılacağına alamet eder.

Kahve falında eve at almak yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, moralin bozulacağına delalet eder.

Kahve falında eve at girdiğini görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Kahve falında evde at beslemek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına delalettir.

Kahve falında evde at görmek yeniden sulh ortamının sağlanacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında atın eve girdiğini görmek atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eve giren at görmek kazaya, belaya ve derde düşeceğine, başarılarının katlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde beyaz at görmek sorunların çözüleceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına yorulmaktadır.