Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gözünü oymak

Kahve falında gözünü oymak fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, kırgınlıkların geçeceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına işarettir.

Kahve falında gözünü oymak gördüyseniz:

  • Daha fazla sosyalleşmeniz hayatınıza katkısı dokunabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında gözünü oymak bununla yüceleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şeytanın gözünü oymak işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının gözünü oymak aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin gözlerini oymak rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine delalettir.

Kahve falında birinin gözünü oymak aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında gözlerini oymak sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın gözlerini oymak ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında göz oymak aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına delalettir.