Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında morarma görmek

Kahve falında morarma görmek şansının ve kısmetinin kapanacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, rahat bir işe girileceğine, hayırlı kararlar verileceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Kahve falında morarma gördüyseniz:

  • Yolunda gitmeyen her işinizi düzeltebilirsiniz.

Kahve falında dudağı mor görmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına inanılır.

Kahve falında mor lahana görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında mor renk koltuk görmek düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına rivayet eder.

Kahve falında mor manto giymek sorumlu tutacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına inanılır.

Kahve falında annenin yüzünü mor görmek sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kolunu morarmış görmek çok büyük yenilikler yapacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor far sürmek içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mor küpe görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, hayatının da düzene gireceğine delalet eder.