Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çatal görmek

Kahve falında çatal görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çatal gördüyseniz:

  • Durumu aklı başında dostlarınızla görüşürseniz onlar size gereken cesareti verebilirler.

Kahve falında kaşık çatal yıkamak maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine delalettir.

Kahve falında kaşık çatal bulmak sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine işaret eder.

Kahve falında yeni çatal kaşık görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına işarettir.

Kahve falında tahta çatal görmek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski çatal görmek yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çatalla kovalanmak dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına, karısının çok mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında çatal satın almak ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Kahve falında çatal kaşık bıçak yıkamak maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, gelir elde edeceğine işarettir.