Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zindan görmek

Kahve falında zindan görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında zindan gördüyseniz:

  • İşten ayrılabilir ya da önemli anlaşmazlıklara girebilirsiniz.

Kahve falında zindana atılmak sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zindan görmek geniş bir ev satın alacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine yorulur.

Kahve falında zindana kapatılmak onlara karşı zafer kazanacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zindanda olmak batıl amele, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zindandan kaçmak kazancını doğru şekilde kullanacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işaret eder.

Kahve falında zindanda olduğunu görmek çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zindandan çıkmak hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, hayatını ailesine adayacağına inanılır.

Kahve falında zindandan kurtulmak hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.