Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gözlük görmek

Kahve falında gözlük görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, üzücü haberler alacağına, adının her yerde geçeceğine, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine delalettir.

Kahve falında gözlük gördüyseniz:

  • Evle ilgili beklenmedik durumlar duygusal anlamda sıkıntılara neden olabilir.

Kahve falında gözlük değiştirmek zorlukların son bulacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gözlük camı yemek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kırmızı güneş gözlüğü takmak maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, başarılarının takdir edileceğine yorulur.

Kahve falında güneş gözlükleri görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki tane gözlük görmek yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine işarettir.

Kahve falında yüzücü gözlüğü görmek hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, maddi durumunun düzeleceğine işarettir.

Kahve falında gözlük camı silmek eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güneş gözlüğünü kaybetmek kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına yorulmaktadır.