Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at ve görmek

Kahve falında at ve görmek kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, fal sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında at ve gördüyseniz:

  • Yanlış hesaplar ya da farklı konularda farklı yanlışlar yaptığınız kişilere müdahale etmemelisiniz.

Kahve falında atın üstünde erkek görmek onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında at kurtarmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, parasının her geçen gün artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında deniz ve at görmek bolluğa ve berekete kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında at üstünde padişah görmek dinamik olacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalet eder.

Kahve falında at yakmak endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına yorulur.

Kahve falında at sağmak başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında derisiz at görmek endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, üzüleceğine, pişman olacağına yorulur.

Kahve falında birinin ok attığını görmek şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine delalet etmektedir.