Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmek yapmak ve dağıtmak

Kahve falında ekmek yapmak ve dağıtmak bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, moral bulacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, en zor zamanda yalnız kalacağına delalettir.

Kahve falında ekmek yapmak ve dağıtmak gördüyseniz:

  • İşler soyut olmaktan çıkıp somutlaşmaya başlıyor.

Kahve falında ekmek yapmak ve dağıtmak eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ekmek arası dağıtmak maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Kahve falında ekmek yemek ve dağıtmak kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, kısmetlerin çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında ekmek pişirip dağıtmak şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına işaret eder.

Kahve falında ekmek pişirmek ve dağıtmak sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taze ekmek dağıtmak iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına tabir olunur.

Kahve falında sıcak ekmek dağıtmak sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında helva ekmek dağıtmak hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, dinde olgunlaşacağına alamet eder.