Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cuma günü dua etmek

Kahve falında cuma günü dua etmek kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, sağlığının da bozulacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, insan sevindireceğine, kısmet alacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında cuma günü dua etmek gördüyseniz:

  • Belli gelişmeleri eski kalıplara göre değil, farklı açılardan ele almak zorundasınız.

Kahve falında cuma günü dua etmek fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında cuma günü ölmek sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cuma günü namaz kılmak cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cuma günü olduğunu görmek olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına alamet eder.

Kahve falında cuma gününü görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine inanılır.

Kahve falında cuma namazını yanlış kılmak maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına işarettir.

Kahve falında cuma namazının kılındığını görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kadının cuma namazına gitmek dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına işaret eder.