Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında görücü gitmek

Kahve falında görücü gitmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, idealist davranacağına, rızkın kesilmeyeceğine, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, işleri yoluna sokacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında görücü gitmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler belli bir fikir veya görüşe bağlı kalmaktan hoşlanmayabilir.

Kahve falında birine görücü gitmek ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına delalettir.

Kahve falında görücü gitmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine rivayet eder.

Kahve falında kıza görücü gitmek daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine inanılır.

Kahve falında görücüye gitmek onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendine görücü geldiğini görmek hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında görücü gelmek hastalar için şifaya yorumlanan fal, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan fal sahibinin her zaman rızkının bol olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında görücü görmek hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine alamet eder.

Kahve falında birine görücü geldiğini görmek çok başarılı işlere imza atacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına alamet eder.