Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpeğin birine saldırdığını görmek

Kahve falında köpeğin birine saldırdığını görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, başarı için fırsatların artacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına delalettir.

Kahve falında köpeğin birine saldırdığını gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, yaşadığınız yeri, sosyal yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında başkasına köpek saldırdığını görmek yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında köpeğin saldırdığını görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine işarettir.

Kahve falında köpeğe saldırmak kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurt köpeği saldırdığını görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpeğin başkasına saldırdığını görmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına işaret eder.

Kahve falında kurt köpeğinin saldırdığını görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine işarettir.

Kahve falında köpek balığının saldırdığını görmek gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işaret eder.

Kahve falında bir köpeğin saldırdığını görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine inanılır.