Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kılıçla savaş yapmak

Kahve falında kılıçla savaş yapmak mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kılıçla savaş yapmak gördüyseniz:

  • Kafanızı iyi çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz.

Kahve falında kılıçla savaş yapmak üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kılıçla savaştığını görmek daha rahat bir hayata kavuşulacağına, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına işaret eder.

Kahve falında kılıç savaşı görmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kılıç yapmak maddi sıkıntısı olmayacağına, onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına işaret eder.

Kahve falında kılıç dövüşü yapmak daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında savaş hazırlığı yapmak sorun yaratan olayların yakında biteceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına delalettir.

Kahve falında çamur savaşı yapmak ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına alamet eder.

Kahve falında yumurta savaşı yapmak çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına yorulmaktadır.