Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında horozun görmek

Kahve falında horozun görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan fal sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında horozun gördüyseniz:

  • Kafanızdan geçenleri açıkça dile getirmek isteyebileceğiniz zamanlardasınız.

Kahve falında horoz ve hindi görmek sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında horozdan korkmak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine yorulur.

Kahve falında horoz satın almak başarılı işlere imza atılacağına, onları gücendireceğine delalettir.

Kahve falında horoz doğurmak hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kucağında horoz görmek iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, sorunlarının biteceğine delalet eder.

Kahve falında horozu kesmek hastalığın biteceğine, az da olsa bir kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında horoz tüyü görmek huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tavuk horoz görmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına delalettir.