Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında garsonla tartışmak

Kahve falında garsonla tartışmak bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, hacetinizin giderilmesine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında garsonla tartışmak gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenin, bazen spontane tavırlar düşünülerek yapılanlardan daha etkili sonuçlar verebilir.

Kahve falında garsonla tartışmak kazancının bereketleneceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında garson olduğunu görmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına, insanlar arasında yüceleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kendini garson olarak görmek hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, ticarette başarılı olacağına alamet eder.

Kahve falında garson olmak aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına inanılır.

Kahve falında garsonla kavga etmek mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında garsonluk yapmak alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında garson görmek işlerinin ve düzeninin bozulacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine inanılır.

Kahve falında garsonluk yaptığını görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, onları koruyup kollayacağına delalet etmektedir.